Kim jesteśmy?


GAZELA to uznany na rynku rodzimym producent gazów technicznych i spożywczych oraz dystrybutor paliw i gazów LPG, propan i propan-butan. Siedziba główna naszej firmy zlokalizowana jest w Wilkszynie przy ul. Marszowickiej 12, zaś odział we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej 96.

Jesteśmy firmą z całkowicie polskim kapitałem, przez co wspieramy polską gospodarkę. Doświadczenie zdobywane od 1990 roku pozwala nam oferować paliwa, gazy techniczne i spożywcze najwyższej jakości. Jesteśmy czterokrotnym laureatem rankingu GAZELE BIZNESU oraz partnerem w programie Rzetelna Firma. Idea naszego działania opiera się na zasadach konstruktywnej współpracy. Szczególną wagę przywiązujemy do obsługi Klienta, starając się za pomocą dostępnych środków zaspokajać jego oczekiwania. Dzięki takiej polityce działania najczęściej nawiązujemy długofalowe relacje z odbiorcami naszych gazów technicznych i spożywczych.

Posiadamy własną rozlewnię gazów. Ponadto świadczymy usługi: legalizacji butli, wymiany zaworów, czyszczenie butli, malowanie butli, montaż przydomowych instalacji gazowych, sprzedaż paliw, gazu LPG. W naszej ofercie znajdują się także urządzenia i akcesoria spawalnicze oraz akcesoria BHP.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą gazów technicznych i spożywczych oraz pozostałych produktów - sprzętu spawalniczego, materiałów ściernych oraz artykułów pochodnych. Klientom zapewniamy transport zakupionych u nas produktów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu relacji i współdziałaniu z partnerami zagranicznymi, a także dużą znajomość realiów gospodarczych wschodnich krajów.

Naszymi Klientami są zarówno przedsiębiorstwa handlowe, jak i firmy z takich branż przemysłu, jak: górnictwo, hutnictwo, budownictwo, przemysł spożywczy, przemysł chemiczny, przemysł metalurgiczny i wiele innych.

Przejdź DO SKLEPU