Ekologicznym, a zarazem ekonomicznym źródłem energii nieodzownej w życiu codziennym są butle z gazem płynnym. W milionach polskich domów wykorzystuje się je do ogrzewania pomieszczeń, a także do przygotowywania posiłków.

Gazol (mieszanina propanu i butanu) należy do najbardziej wszechstronnych źródeł energii. Używany jest jako źródło zasilania kuchenek i grilli gazowych. W tym celu najczęściej stosowany jest propan-butan w butlach 11kg.W naszej ofercie znajdą Państwo także propan -butan oraz butan w butlach 33 kg.

Gazol stanowi także paliwo do zasilania różnych urządzeń grzewczych, np. promienników gazowych, nagrzewnic, itp. Mieszanina propan-butan znakomicie sprawdza się do ogrzewania domów jednorodzinnych. W tym celu dostarczamy gaz do przydomowych instalacji grzewczych. Nasz szeroki asortyment obejmuje także gaz do wózków widłowych ,a także nabijanie butli turystycznych o pojemności 0,5 kg-5 kg.
Dla Państwa komfortu w pakiecie naszych usług znajduje się także dowóz gazu do klienta.

Oferujemy Państwu zarówno propan, jak i mieszaninę propan-butan. Gazy te różnią się od siebie temperaturą wrzenia gazu. Propan odparowuje w temperaturze około -40, co pozwala w pełni wykorzystać zawartość butli, także przy bardzo niskiej temperaturze otoczenia. Temperatura wrzenia mieszaniny propan-butanu jest znacznie wyższa i wynosi około -4, co wpływa na wartość opałową, w fazie gazowej – jest ona większa niż czystego propanu.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, lub chcą  Państwo zamówić gaz, prosimy o kontakt.
Przejdź DO SKLEPU